Team DDK pokonuje Team Bardolph w showmatchu na Tauron Arenie! Drużyna, w której grał Piotr 'izak' Skowyrski była na prowadzeniu, lecz pod koniec przegrała aż sześć rund z rzędu i tym samym całe spotkanie 12:16.

  • de_Cache – Team Bardolph (Bardolph, izak, sapphiRe, natu, HenryG) 12:16 Team DDK (DDK, Mantrousse, Prius, YNk, moses)

Drużyna Bardolpha po wygraniu rundy nożowej zdecydowała się rozpocząć showmatch po stronie atakującej. Wydawało się, że terroryści spokojnie przejmą bombsite B w pistoletówce, lecz Janko 'YNk' Paunović zdobył cztery świetne fragi z USP i powstrzymał atak. Team DDK bezproblemowo poradził sobie z przeciwnikiem również w starciach z przewagą ekwipunku i wyszedł na prowadzenie 3:0. Full nie zmienił przebiegu spotkania i wciąż byliśmy świadkami skutecznej gry defensywnej. Zespół, w którego skład wchodził Piotr 'izak' Skowyrski obudził się w szóstej rundzie, a Polak przyczynił się do zdobycia punktu dwoma entry fragami. Zwycięska potyczka pozwoliła terrorystom wkroczyć na właściwe tory i zaczęli oni niwelować stratę do rywala. Było blisko wyrównania, lecz nie poradzili sobie w teoretycznie łatwej sytuacji, bowiem gdy ich oponent posiadał same ulepszone pistolety. Strona broniąca nie przejęła jednak inicjatywy na tak długo, jak wcześniej i Team Bardolph zrewanżował się już przy wyniku 5:7. To właśnie ta drużyna wkroczyła na właściwe tory i nie zeszła z nich już do końca pierwszej połowy, wygrywając ją ostatecznie 8:7.

W drugiej pistoletówce acem popisał się Henry 'HenryG' Greer i dzięki temu zagraniu na tablicy wyników widniało 9:7. Antyterroryści bezproblemowo powiększyli prowadzenie do 11:7 po udanych potyczkach z lepszym uzbrojeniem. Pierwszy full zakończył tę krótką dominację drużyny Bardolpha, a clutcha 1 vs 2 ugrał YNk. Stronie atakującej prawie udało się wyrównać, lecz podobnie jak wcześniej ich rywal, potknęła się, gdy traciła już zaledwie jeden punkt. Team DDK dokonał tego jednak chwilę później i zobaczyliśmy remis 12:12. Dobra passa trwała i terroryści zapewnili sobie później trzy rundy meczowe. Wykorzystali pierwszą szansę i wygrali showmatch wynikiem 16:12!