Pokaz siły Ninjas In Pyjamas, historyczne zwycięstwo sh1ro i spółki w nowych barwach – tak kończymy drugą turę dzisiejszych spotkań w Fazie Legend PGL Major Sztokholm.

Zimny prysznic byli zmuszeni przyjąć gracze Vitality na start Fazy Legend. Chociaż w pierwszej rundzie Majora francusko-duński zespół ani razu nie zaznał smaku porażki, to dziś wyglądał klasę gorzej od świetnie prezentującego się NIP-u. Od samego początku mecz toczył się pod dyktando Nindży. Zawodnicy szwedzkiej organizacji zdołali wygrać obie rundy pistoletowę, co przełożyło się na imponujące zwycięstwo wynikiem 16 do 4.

  • France Vitality 5:16 Ninjas In Pyjamas Sweden – Overpass

Pierwsze i zarazem historyczne zwycięstwo pod nowym herbem odnieśli Ax1Le i spółka. Dla Rosjan dzisiejszy pojedynek z Outsiders był pierwszym pod szyldem Cloud9. Chmurki zanotowały imponujący powrót na scenę Counter-Strike’a, bowiem ich zespół pokonał Outsiders, dzięki czemu postawił pierwszy krok ku awansowi do ćwierćfinału PGL Major Antwerp.

  • Russian Federation Cloud9 16:12 Outsiders Russian Federation – Mirage

Wszystkie rozgrywki w ramach wiosennego wydarzenia PGL Major Antwerp 2022 będą transmitowane na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Partnerami polskiej transmisji z Mistrzostw Świata CS:GO są KFC, WK Dzik, Logitech, BestBet24, Grześki oraz Reebok.