Jeszcze Astraliis nie zginęło! Duńczycy pewnie pokonują GODSENT 2 do 0 i wciąż pozostają w grze o awans do Fazy Legend PGL Major Sztokholm.

Takie Astralis chcemy oglądać – niewątpliwie był to najlepszy mecz Duńczyków w ostatnim czasie. Magiska i spółka, mając świadomość, że kolejna porażka na PGL Major Sztokholm będzie oznaczać dla nich koniec przygody z turniejem, wyciągnęli lekcje po wczorajszych kompromitujących dwóch spotkaniach i pewnie pokonali 2 do 0 GODSENT. Na pierwszej mapie obrońcy tytułu pozwolili, wygrać swoim przeciwnikom zaledwie 3 rundy. Nieco większe problemy podopieczni zonica mieli Vertigo, mimo to i tam przez cały czas kontrolowali grę.

GODSENT jest więc pierwszą drużyną, która odpada z PGL Major Sztokholm z bilansem 0-3. Czy jest to rozczarowanie? Poniekąd tak. Wiele osób twierdziło, że Brazylijczycy mogą być czarnym koniem tegorocznego Majora. Nie ma co się dziwić. Ekipa TACO przed Majorem zajęła 2. miejsce na IEM Fall: NA, a jeszcze wcześniej wygrała DreamHacka Open September.

Wynik meczu:

Astralis 2:0 GODSENT

  • Nuke –  16:3
  • Vertigo – 16:11

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!