Karol „repo” Cybulski znalazł się w składzie zakontraktowanym przez PGE Turów Zgorzelec. Organizacja pod koniec grudnia zakończyła współpracę z poprzednią piątką.

PGE Turów Zgorzelec mimo sukcesów odniesionych w ubiegłym roku zdecydowało się zakończyć współpracę z poprzednim składem. Enzo i spółka zaledwie w kilka miesięcy awansowali do ESEA Advanced, wygrali LOTTO Dywizję Profesjonalną awansując do głównych rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej oraz utrzymali się w ESL Mistrzostwach Polski. Dlatego niemałym zaskoczeniem okazała się decyzja o rozstaniu się z tymi graczami wraz z końcem 2020 roku.

Po okresie ciszy, PGE Turów Zgorzelec zaprezentowało swoich nowych zawodników. Kapitanem zespołu został Karol „repo” Cybulski, którego większość fanów Counter-Strike'a powinna kojarzyć z barw PRIDE oraz Izako Boars. Dwudziestotrzylatek ostatnio był widziany grając dla Together Esports pod koniec 2019 roku, występując m.in. na WarmUP x PLE. Cybulski niemalże cały rok 2020 był nieaktywny z powodu problemów zdrowotnych, lecz teraz powraca do aktywnej gry.

U boku Cybulskiego pojawił się tercet znany z gry dla Gamelaxy w ostatnim sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Mariusz „Skrzynka” Jarząb, Błażej „ZaNNN” Bączkowski oraz Rafał „iso” Tync w barwach swojego starego zespołu przegrali z ówczesnym PGE Turów Zgorzelec w relegacjach PLE, z których ostatecznie spadli do LOTTO Dywizji Profesjonalnej. Ostatnim zawodnikiem, który wciąż znajduje się na testach jest Wojciech „bensty” Duda.

Pełen skład PGE Turów Zgorzelec:

  • Karol „repo” Cybulski
  • Mariusz „Skrzynka” Jarząb
  • Błażej „ZaNNN” Bączkowski
  • Rafał „iso” Tync
  • Wojciech „bensty” Duda