Heroic musi zacząć poszukiwania nowego trenera. Luis „peacemaker” Tadeu ogłosił bowiem, że jego współpraca z duńską ekipą dobiegła końca.

Po tym, jak Heroic ostatecznie nie wywalczyło awansu na Intel Extreme Masters Chicaco doszło do lekkich roszad w zespole. Dotychczasowy trener, czyli peacemaker zrezygnował ze swoich obowiązków i już na ESL One Cologne, które startuje jutro go zabraknie. Duńska formacja w swoim oświadczeniu nie ogłosiła żadnego zastępcy na stanowisku szkoleniowca, więc najprawdopodobniej póki co go nie posiada.

Przygoda Brazylijczyka w ekipie friberga rozpoczęła się w 2017 roku. Jakby nie patrzeć – była ona całkiem udana. Duńczycy na ten moment zajmują 17. pozycję w światowym rankingu HLTV, a w ostatnich starciach pokonywali między innymi fnaticWindigo AVANGAR. Dziwne zatem, że w momencie, gdy cała gra składu wygląda nieźle, Luis decyduje się odejść.

Największym osiągnięciem Tadeu w barwach Heroic bez wątpienia jest triumf na wydarzeniu TOYOTA Master Bangkok. Wtedy razem ze swoimi podopiecznymi podniósł puchar w górę oraz wzbogacił się o $40 000.