Według informacji udostępnionych przez Filipa „tudsoNa” Tudeva w mediach społecznościowych, skład z Jarosławem „pashą” Jarząbkowskim weźmie udział w MSI Gaming Arena.

MSI Gaming Arena to zawody, o których wiele osób mogło jeszcze nie słyszeć. Podobnie jak rok temu, cztery drużyny, które wywalczą sobie miejsce w turnieju dzięki kwalifikacjom, pojadą do Nowego Jorku, gdzie podczas ESL One New York będą walczyć o $60.000. Mimo że zamknięty turniej eliminacyjny odbędzie się dopiero za miesiąc, to już jutro drużyny zagrają w pierwszych otwartych kwalifikacjach.

Wśród zapisanych ekip póki co nie znajdziemy składu Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego, lecz z pomocą przyszedł nam Filip „tudsoN” Tudev. Za pomocą Instagrama poinformował swoich fanów, że wraz z Jarkiem oraz Łukaszem „azizzem” Kałkowskim, Konradem „koyotem” Hadałą oraz Krzysztofem „starkiem” Lewandrowskim stworzą sklejkę na potrzebę tych rozgrywek. Oprócz nich możemy znaleźć ekipą Thank You for Game składającą się głównie z byłych graczy AGO Esports, a dokładniej Grzegorza „SZPERO” Dziamałka, Kacpra „Kap3ra” Słomę, Mateusza „TOAO” Zawistowskiego i Michała „MOLSI” Łąckiego.

W chwili pisania artykułu zapisane jest jeszcze kilka polskich ekip, lecz nie znanych szerszej publiczności. Spośród zagranicznych drużyn, które większość powinna kojarzyć, są Movistar Riders, Bpro, ad hoc, czy BLUEJAYS. Każdy może zapisać się do turnieju eliminacyjnego pod tym adresem.