Ostatnio w mediach społecznościowych rozbrzmiało od plotek, według których NEO i pasha mieliby dołączyć do nowego zespołu stworzonego wraz z właścicielem Codewise Unicorns. Pasha zabrał głos w tej sprawie.

Właściciel organizacji Codewise Unicorns Robert Gryn podczas swojej godzinnej transmisji na żywo przeprowadził serię „ask me anything”. Jeden z widzów spytał się o jego nastawienie do branży esportowej, co Gryn skwitował słowami: „Jest niesamowita! Mamy swoją drużynę Codewise Unicorns, możecie ją sprawdzić. Teraz gadamy z NEO i pashą aby założyć nową drużynę. Znacie NEO i pashę, nie? Biceps!”.

Ta wypowiedź odbiła się ogromnym echem. Jednak jak wskazuje sam zaaferowany Jarosław „pasha” Jarząbkowski, nie rozmawiał on z Robertem Grynem. Były zawodnik Virtus.pro podczas jednej ze swoich transmisji został spytany o owe plotki, na co błyskawicznie odpowiedział: „Żadne spekulacje, nie rozmawiałem z żadnym właścicielem. Nie rozmawiałem z żadnym właścicielem Codewise, więc Panowie ucinam wszelkie spekulacje” – powtórzył Jarząbkowski.


Jarosław „pasha” Jarząbkowski oraz Filip „NEO” Kubski ostatnio ponownie występują ze sobą. Wraz z Pawłem „innocentem” Mockiem, Konradem „EXUSEM” Jeńczeń oraz Pawłem „reatzem” Jańczakiem występują w różnych kwalifikacjach pod nazwą Team proche. Według wciąż niepotwierdzonych przez organizatorów informacji mają się pojawić podczas drugich kwalifikacji do Good Game League w Swarzędzu.