pasha wraca do gry; EMERITOS BANDITOS powalczy o trzecie zwycięstwo w ESEA Open

06.05.2020 Michał Perkowski

Polski skład gwiazd dziś wieczorem ponownie wystąpi w lidze ESEA Open. W drużynie po raz pierwszy w tym sezonie pojawi się Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski.

Wczoraj na Instagramie firmy PLAY, podczas występu na żywo duetu Izak i Pasha, Jarosław Jarząbkowski ogłosił, że dziś wystąpi razem z EMERITOS BANDITOS w ESEA Open. Przerwa, na którą się zdecydował z powodu problemów prywatnych dobiegła końca i najprawdopodobniej były reprezentant Virtus.pro dokończy 34. sezon ligi razem z pozostałymi graczami eBanditos.

Dzisiejszym przeciwnikiem naszych ulubieńców będzie ekipa Esport Generation, o której nie można zbyt wiele powiedzieć. Francuzi nie występowali we wcześniejszych odsłonach rozgrywek, a w obecnej edycji dwa zwycięstwa zdobyli z powodu niepojawienia się ich przeciwników na serwerze.

Z kolei EMERITOS BANDITOS póki co radzi sobie bardzo dobrze. Wraz z Tomaszem „phrem” Wójcikiem wygrali dwa spotkania, całkowicie dominując swoich oponentów. Brak pashy na serwerze dobrze wpłynął na Skowyrskiego, który na przestrzeni dwóch meczów zdobył najwięcej eliminacji. Dziś znów EB wystąpi na Inferno, czyli mapie, która zdecydowanie najbardziej im leży. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora