Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski zapowiada swój powrót do gry. Więcej informacji ma się pojawić w przyszłym tygodniu!

Od dłuższego czasu obserwujemy Jarka jedynie w ramach projektu Emeritos Banditos, który prowadzi razem z m.in. Piotrem „izak” Skowyrskim i Mateuszem „PAGO” Pągowskim. Wspólnie ze znajomymi streamerami występuje w ESEA Open, w którym swoją drogą nieźle im idzie. Obecnie mają na koncie siedem zwycięstw i tylko dwie porażki.

Wygląda jednak na to, że pasha zatęsknił za rywalizacją na nieco wyższym poziomie. Dziś bowiem na jego Instagramie pojawił się pewien filmik, w którym przedstawił komunikat sugerujący powrót polskiego bicepsa do zmagań na arenie CS-a. Niżej przedstawiamy Wam treść przemówienia.

„W następnym tygodniu pojawi się szokująca informacja. Papito wraca. 32 na karku, ale małolatów jeszcze pokaramy. Szykujcie się, wjeżdżam w to!” 

Warto podkreślić, że aktualnie Jarząbkowski jest związany kontraktem z Liquid, więc najprawdopodobniej to właśnie pod banderą amerykańskiej organizacji będzie coś tworzył.