Przedstawiono członków nowej drużyny pod patronatem Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego. Są to obozowicze Pasha Gaming Camp.

Niedawno Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski poinformował, że niedługo uformuje nową drużynę składającą się z bardzo młodych graczy. W skład niej mieli wejść obozowicze Pasha Gaming Camp, czyli wakacyjnego obozu szkoleniowego, który odbył się z kończące się dziś wakacje. Legenda polskiego Counter-Strike'a chce przekazywać swoje doświadczenie obiecującym talentom, tworząc podstawy do rozwoju polskiej sceny.

Dwudziestu wyłonionych śmiałków spośród 200 obozowiczów Pasha Gaming Camp przez ostatni tydzień rywalizowało w specjalnym HUB-ie na platformie Faceit, aż w końcu eksperci wyłonili najlepszą piątkę.

Pomocą w analizie gry wykazali się Dominik „GruBy” Świderski oraz Adrian”henry”Ryba, którzy pod względem skill’a, movement’u czy komunikacji podglądali każdego gracza w trakcie sesji wieczornych meczów. Wtórowali im oczywiście obozowi admini – Łukasz „MEta” Kozłowski oraz Sebastian Stanisławski , bo każdy chciał przede wszystkim nikogo nie skrzywdzić, ale i dołożyć cegiełkę, aby wybrać najlepszych i żeby nic nie umknęło ludzkiemu oku i uchu. (…) Marzeniem jest, aby chłopaki mogli się już wkrótce pokazać i sprawdzić na polskiej scenie esportu. Przed nimi teraz czas treningów i zgrywania się.

– napisano na Facebooku Pasha Gaming Camp

Skład nowe drużyny wygląda następująco:

  • Roland „ultimate” Tomkowiak
  • Michał „DziubsoN” Dziuba
  • Filip „PhysX” Kupiec
  • Krzysztof „exe” Zacny
  • Mikołaj „Miki” Żyrów
  • Konrad „KondziQ” Chojnack

Co ciekawe, Roland „ultimate” Tomkowiak jeszcze do niedawna reprezentował barwy Creative KRAKEN, czyli drugi skład organizacji AVEZ. Zawodnik postanowił opuścić ten zespół na rzecz nowego projektu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego.