Dziś na transmisji Play Polska Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Piotr „izak” Skowyrski odpowiadali na pytania widzów. Jedna z osób na czacie zapytała byłego reprezentanta Virtus.pro o ostatnie zachowanie Oleksandra „s1mple” Kostylieva w FACEIT Pro League.

Nie tak dawno byliśmy świadkami sporego zamieszania w FPL-u. Zaczęło się od dużej listy odsuniętych graczy z prestiżowej ligi, na której znalazły się twarze, które na dobrą sprawę nic złego w tych rozgrywkach nie zrobiły. Następnie na swoich transmisjach s1mple zaczął zachowywać się bardzo nieprofesjonalnie. Obrażał niektórych wyzywając ich od botów, czepiał się czego tylko mógł, a nawet pewnego razu pretensjonalnie odezwał się do wspomnianego we wstępie pashy, mimo że nie było ku temu większych powodów.

Dziś na instagramie Play Polska odbywał się stream, na którym Jarek wspólnie z izakiem rozmawiali między sobą i przy okazji odpowiadali na pytania z czatu. Jedna z osób poprosiła byłego członka Złotej Piątki o komentarz dotyczący gwiazdora Natus Vincere, a Jarząbkowski odpowiedział mu mniej więcej w ten sposób:

On czasem narzeka na wszystko. To przecież przez niego niektórzy wylecieli z FPL-a. Mówię tutaj chociażby o morelzie, który nie tak dawno wygrał te rozgrywki, a tu nagle został odsunięty od ligi, mimo że nic złego nie zrobił. Ja znam Piotrka. Gdy graliśmy razem w drużynie był mega spokojny i zawsze szło się z nim dogadać.