Organizacja Paragraph Crew przyjęła pod swoje skrzydła nową drużynę, która będzie od dziś reprezentować jej barwy.

Organizacja stworzona przez jednego z YouTuberów pozyskuje nowy skład. Na papierze cały zespół wygląda całkiem dobrze, więc pozostaje nam czekać na wyniki. Czy drużyna w godny sposób odwdzięczy się włodarzom Paragraph Crew?

Wśród Paragraph Crew Blend – bo tak będzie nazywać się zespół – znalazł się między innymi Szymon 'lys' Łondka, który niedawno przechodził okres próbny w Izako Boars, lecz współpraca ostatecznie nie została nawiązania. Tym razem Szymon spróbuje swoich sił w nowym składzie.

„Dlaczego Paragraph?” – odpowiada lys  – „Zdażyło mi się już wcześniej grać w tej organizacji, więc miałem już kontakt z ludźmi tworzącymi tę strukturę. Myślę, że znaleźliśmy miejsce dla siebie ponieważ mamy gdzie się rozwijać. Mamy bardzo młody lineup więc wsparcie finansowe jest nam potrzebne z oczywistych względów. Damy z siebie wszystko, aby udowodnić swoją wartość! Wszyscy są zmotywowani do działa i głodni sukcesu.”

Swoje zdanie o nowo nawiązanej współpracy wyraził również menadżer zespołu. „Mamy nadzieje, że chłopaki odnajdą się u nas w organizacji i razem osiągniemy sukces. Pozyskanie trzeciej drużyny było ciężką decyzją, lecz po rozmowach z zawodnikami stwierdziliśmy, że warto iść tą drogą i pozyskać kolejny świetny skład. Teraz tylko zostaje poczekać na pierwsze sukcesy i cieszyć się z każdej wygranej.” – Rafał 'sorino' Kamiński

Jak wspomina menadżer drużyny, to już trzecia ekipa, która będzie reprezentować barwy organizacji Paragraph Crew. Czy to dobra droga dla tak młodego stowarzyszenia? Takich opcji próbowali już między innymi włodarze Pompa Team czy PACT.

Tak przedstawia się skład Paragraph Crew Blend:

Filip 'TUDSON' Tudev
Arkadiusz 'Vegi' Nawojski
Temmy 'soren' Tudev
Szymon 'lys' Łondka
Adrian 'Axii' Janczarek