Na oficjalnej stronie TaKeTV pojawiła się notka jakoby PANTERS zmuszone było do zrezygnowania z udziału w finałach offline podczas ligi Acer Predator Masters Season 2.


Norweski zespół, który niedawno podzielił drogi ze swoją uprzednią organizacją – London Conspiracy, zmuszony został do zrezygnowania z udziału w zmaganiach. Powodem jest niewystarczająca ilość funduszy, która, mimo wielu starań, niestety nie została uzbierana. Cały turniej rozpoczyna się już w czwartek.

Zastąpi ich drużyna LDLC White, która ostatnimi czasy pokazuje się z niesamowicie dobrej strony, ostatnio wygrywając niemalże wszystkie swoje spotkania. Doskonałym przykładem może być chociażby wygrana podczas Assembly Winter w meczu finałowym z ENCE.

Wracając do kwestii turnieju – osiem drużyn z całej Europy zmierzy się na miejscu o pulę nagród wynoszącą 40,000$. Całe wydarzenie odbędzie się w studiu TaKeTV zlokalizowanym w Krefeld. Dokładny termin zmagań to 11-14 luty.

Po wyrzuceniu PANTERS z udziału w turnieju – całe zestawienie spotkań ćwierćfinałowych prezentuje się następująco:

mousesports vs. LDLC White
 ALTERNATE aTTaX vs. E-frag.net
 HellRaisers vs. Vexed Gaming
 CSGL vs.  FlipSid3 Tactics

Jak widzimy na brak emocji narzekać z pewnością nie będziemy, ponieważ w zmaganiach wezmą udział aż dwie polskie ekipy – Vexed Gaming oraz CSGL.