Wtorek przyniesie nam dwa spotkania z udziałem Polaków na międzynarodowej scenie CS:GO. Wisła All iN! Games Kraków zagra kolejne starcie w Pinnacle Winter Series 1 Regionals, a MAD DOG'S PACT zadebiutuje w składzie z Martinem „maaryy” Nakoniecznym w Malta Vibes Knockout Series 5.

  • 12:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Australia LookingForOrg – transmisja 

Biała Gwiazda zaliczyła wczoraj swój debiut z nowymi nabytkami na pokładzie. Grzegorz „szpero” Dziamałek i spółka podjęli Endpoint, które korzystało ze wsparcia Thomasa „Thomas” Uttinga, gdyż Guy „Nertz” Iluz nie mógł przystąpić do rywalizacji. Po pełnej serii BO3 niestety nasi rodacy uznali wyższość przeciwnika, przez co znaleźli się w koszyku drużyn z bilansem 0/1 w ramach Pinnacle Winter Series 1 Regionals. Trafiło do niego również australijskie LookingForOrg, które będzie drugim rywalem Wisły All iN! Games Kraków w tych zmaganiach. Ekipa Rokasa „EspiranTo” Milasauskasa ma za sobą potyczkę z Unique, którą przegrała 1:2. Dziś o godzinie 12:00 na serwerze zameldują się więc dwa głodne zwycięstwa zespoły i w efekcie powinniśmy otrzymać niezłe widowisko.

Skład prowadzony przez Dawida „lunAtic” Cieślaka nie tak dawno opuścił Kamil „Sobol” Sobolewski. Od początku roku MAD DOG'S PACT miało w efekcie sporo pracy, gdyż musiało podejść do testów i wybrać zawodnika, który załata lukę po Kamilu. Ostatecznie slota w szeregach wspomnianej organizacji wywalczył były reprezentant Illuminar Gaming – Martin „maaryy” Nakonieczny, który o 16:00 rozegra swój pierwszy mecz w barwach klubu Marcina „padre” Kurzawskiego. Po drugiej stronie mapy pojawi się cowana Gaming – niemiecka dywizja, w której też przed nowym sezonem nie zabrakło zmian. Robin „ScrunK” Röpke oraz Karim „Krimbo” Moussa rozstali się z formacją, a wolne miejsca zajęli Marko „kressy” Đorđević i Alexander „glaVed” Pletz. Pojedynek między odświeżonym PACT cowaną odbędzie się w Malta Vibes Knockout Series 5. Przypominamy, że w tym wydarzeniu nie ma miejsca na porażkę, ponieważ równa się ona odpadnięciu.