Po pierwszym dniu 5. kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej ze zwycięstw cieszą się reprezentanci MAD DOG'S PACT i Honoris. Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka pokonali Izako Boars, a zespół prowadzony przez weteranów wygrał z AVEZ.

Wczoraj o godzinie 18:00 do akcji wkroczyli zawodnicy MAD DOG'S PACT Izako Boars. Warto podkreślić, że ci pierwsi w poprzednim tygodniu musieli oddać walkower dla Wisły All iN! Games Kraków, ponieważ z powodu pojedynku w innych zmaganiach o tej samej porze, nie byli w stanie przystąpić do rywalizacji z Białą Gwiazdą. Nie ulega zatem wątpliwości, że mieli wielką ochotę triumfować nad Dzikami. Ostatecznie dopięli swego, natomiast droga do osiągnięcia celu nie była łatwa. Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka po zgarnięciu Inferno – 16:11, uznali wyższość IB na Duście2 – 9:16. W efekcie byliśmy świadkami pełnej serii BO3, którą zwieńczył Nuke. Trzecią mapę drużyna Jacka „minise” Jeziaka zamknęła wynikiem 16:8.

Po krótkiej przerwie rozpoczęło się następne widowisko. W roli głównej wystąpiło Honoris, które podjęło nieprzewidywalne AVEZ Esport. Faworytem spotkania był oczywiście skład Wiktora „TaZ” Wojtasa i to właśnie on zwyciężył mecz – 2:0, jednak Ośmiornicom nie można odmówić walki. Na obu lokacjach robiły, co tylko mogły, aby przeszkodzić HNRS, które na Vertigo wygrało 19:17, a na Nuke'u 16:14.

Podsumowując miniony wieczór – PACT zdobył dwa punkty, Izako Boars jeden, Honoris trzy, a AVEZ zero. Przypominamy, że dziś kolejne rozgrywki:

  • 18:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Poland Illuminar Gaming
  • 21:00 Poland PGE Turów Zgorzelec vs. Pompa Team

Transmisja dostępna będzie pod tym adresem.