Po drugim półfinale ESL Mistrzostw Polski wszystko stało się jasne. Wiemy, że w finale rozgrywek Illuminar Gaming zmierzy się z Wisłą All in! Games Kraków.

Wczoraj wieczorem rozegrane zostało starcie między Actiną PACT Wisłą All in! Games Kraków. Zmagania rozpoczęły się od wybranego przez podopiecznych Vincenta „VinS” Jozefiaka Inferno, jednak nie szło odczuć, że to akurat mapa, na której chcieli rywalizować. Gra im się nie układała, a Biała Gwiazda świetnie to wykorzystywała. Koniec końców drużyna Grzegorza „SZPERO” Dziamałka pokonała rywala 16:10 i przystąpiła do zawodów na Trainie, który również wpadł na ich konto po zwycięstwie – 16:11.

Tym samym wiemy, kto zapewni nam dziś piękne finałowe widowisko w ESL Mistrzostwach Polski. Zagrają w nim reprezentanci Illuminar Gaming, którzy w minionym spotkaniu okazali się być lepsi od AVEZ Esport Wisła Kraków. Zobaczymy zatem w akcji zespół, który totalnie zdominował fazę zasadniczą Polskiej Ligi Esportowej i formację, która bez dwóch zdań jest w gazie po międzynarodowym sukcesie w postaci zajęcia najwyższego miejsca na podium w Nine to Five 5 i wygranej bez większych problemów przeciwko PACT.

Transmisja z Wielkiego Finału ESL MP odbędzie się pod tym adresem.