W Polskiej Lidze Esportowej obrońcy tytułu także spisują się doskonale. Z bilansem 6-1 PACT przewodzi w ligowej tabeli, wykazując się świetną formą.

PACT podobnie, jak Wisła udowadnia, że zwycięstwo w poprzedniej edycji Dywizji Mistrzowskiej nie było przypadkowe. Ekipa lunAtica, póki co prowadzi w ligowej tabeli. Na dodatek dzięki wczorajszemu zwycięstwu z PGE Turów, obrońcy tytułu jeszcze bardziej umocnili się na pierwszej pozycji. Dla graczy MAD DOG'S PACT wcale nie był to jednak łatwy mecz.

Do spotkania z PGE Turów PACT przystępowało, jako murowany faworyt. Nie ma co się dziwić, bowiem ekipa SAYNA na obecną chwilę wciąż nie zaznała smaku zwycięstwa w Polskiej Lidze Esportowej. Mecz z broniącą tytułu formacją bnoxa, rozpoczął się jednak dla przedstawicieli PGE zaskakująco dobrze. Ci potrafili zaskoczyć podopiecznych vinSa i zgarnąć pierwszą mapę, aczkolwiek dwa kolejne rozdania wygrali zawodnicy MAD DOG'S PACT.

Po niemałych męczarniach kolejne punkty na swoje konto zapisało również Izako Boars. Dziki w szóstym tygodniu Dywizji Mistrzowskiej pokonały wynikiem 2 do 1 ThunderFlash. Z kompletem oczek poniedziałkowy wieczór kończyli natomiast zawodnicy Impression, którzy okazali się lepsi od SIOGUNS Esports.

Poland PGE Turów 1:2 PACT Poland
Poland Izako Boars 2:1 TunderFlash Poland
Poland SIOGUNS Esports 0:2 Impression Poland