Na krótko przed rozpoczęciem turnieju drużyna PACT rezygnuje z udziału w turnieju Polbit Arena Tournament. Ich miejsce zajmuje czeska drużyna Team Brute.

Polbit Arena Tournament to kolejne spore wydarzenie esportowe, które odbędzie się w Szczecinie. Osiem zespołów walczyć będzie o ponad 20,000 złotych (€5,000), a turniej ma charakter międzynarodowy. Jednak jedna z ekip, która miała reprezentować polskie podwórko, zrezygnowała z turnieju.

PACT w ciągu ostatnich kilku tygodni miało napięty grafik. Pojawili się na turnieju w Danii, następnie Let's Play Częstochowa, Games Clash Masters w Gdynii, a w miniony weekend wywalczyli tytuł wicemistrza Polski w Poznaniu. Przez tak napięty grafik zostali zmuszeni opuścić podróż do Szczecina. Ich miejsce zajmie czeska ekipa Team Brute.

Polbit Arena Tournament odbędzie się w dniach 20-21 października. Drużyny takie jak Izako Boars, Codewise Unicorns, czy miks Pawła „byaliego” Bielińskiego pojawią się w Technoparku Pomerania w Szczecinie. Bilety na wydarzenie kosztują 29,99 PLN i można je nabyć na stronie eliga.pl.