MAD DOG'S PACT z drugą porażką w Pinnacle Winter Series 2 Regionals. Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka przegrali dziś przeciwko Unique.

Przygoda formacji Dawida „lunAtic” Cieślaka z 2. odsłoną Pinnacle Winter Series rozpoczęła się świetnie, bo od triumfu nad LookingForOrg. Pierwsze kłopoty w fazie regionalnej pojawiły się podczas kolejnej rundy, w której nasi rodacy podjęli 1WIN. Po trzech mapach uznali wyższość zespołu z Rosji. Dziś ponownie przyszło im rywalizować z drużyną z regionu CIS. Polacy zagrali przeciwko Unique, z którym stoczyli pełną potyczkę w systemie BO3.

Start zmagań miał miejsce na Vertigo, czyli lokacji, którą Jacek „minise” Jeziak i spółka mają nieźle przygotowaną. Niestety po wyrównanym spotkaniu, to przeciwnik cieszył się z wyniku 16:14. MAD DOG'S PACT się natomiast nie poddało i pokazało siłę na Overpassie, którego zwyciężyli w pewnym stylu – 16:10. Decydujący pojedynek odbył się jednak na Duście2, na którym polska formacja nie odnalazła się najlepiej, czego efektem była porażka rezultatem 8:16 i 1:2 w całym meczu.

Sytuacja PACT Pinnacle Winter Series 2 Regionals znacznie się zatem pogorszyła. Wspomnianej ekipie brakuje dwóch wygranych do zdobycia slota w następnym etapie, przy czym nie mogą sobie pozwolić na żadną przegraną.