Reprezentanci MAD DOG'S PACT i Wisły All iN! Games Kraków mogą dziś zapewnić sobie awans do drugiego etapu Malta Vibes Knockout S5. Czekają w nim już dwa polskie akcenty w postaci UNGENTIUM i zaproszonego x-kom AGO.

Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji w ramach Malta Vibes Knockout Series 5 potwierdzone było, że w drugiej części rozgrywek na pewno zobaczymy polski zespół, bowiem x-kom AGO otrzymało do niej bezpośrednie zaproszenie. Wczoraj do Jastrzębi dołączyło UNGENTIUM, które w pierwszej fazie turnieju pokonało GMT oraz KOVE – 2:1. Dziś osiągnięcie ekipy Patryka „Sidney” Koraba mogą powtórzyć kolejne dwa zespoły z naszego kraju. Przed MAD DOG'S PACT Wisłą All iN! Games Kraków decydujące potyczki o awans.

Podopieczni Vincenta „VinS” Jozefiaka wkroczą do akcji o godzinie 16:00. Ich przeciwnikiem na serwerze będzie duńska formacja Los Reyes, która wcześniej w dobrym stylu triumfowała nad Unique – 2:0. Grono Dawida „lunAtic” Cieślaka zwyciężyło natomiast z cowaną Gaming po zaciętym meczu zaliczając tym samym udany debiut z Martinem „maaryy” Nakoniecznym na pokładzie. Liczymy, że PACT pójdzie za ciosem, a następnie Wisła All iN! Games Kraków, która zaliczyła wygraną 2:0 z FTW i w efekcie o 19:00 zmierzy się z 777 mającym za sobą pojedynek z Enterprise, który zamknęło rezultatem 2:1.

  • 16:00 Poland MAD DOG'S PACT vs. Denmark Los Reyes – BO3, transmisja 
  • 19:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Norway 777 – BO3, transmisja