Mimo że lipiec się właśnie rozpoczął, to jeszcze nie czas na wakacje dla MAD DOG'S PACT i x-kom AGO. Obie drużyny zagrają dziś po jednym meczu w różnych rozgrywkach.

  • Czech Republic Sinners – Poland x-kom AGO

Rusza druga faza Pinnacle Cup II – turnieju, do którego x-kom AGO otrzymało bezpośrednie zaproszenie. Jastrzębie nie miały jednak szczęścia w losowaniu i w pierwszym meczu trafiły na swoje nemezis z ostatnich dni – Sinners. To właśnie Czesi zabrali Polakom marzenia o awansie do ESL Pro League, pokonując AGO dwukrotnie podczas play-offów ESEA Premier. Teraz wydaje się, że pora się odkuć w innych rozgrywkach. Snatchie i spółka w ostatnich dniach bardzo daleko zachodzili we wszelakich turniejach, dlaczego by więc nie awansować chociażby do play-offów Pinnacle Cup?

  • Macedonia, The Former Yugoslav Republic of Good Game – Poland MAD DOG'S PACT

Nie ma co ukrywać – po rywalu takim jak DBL PONEY może być już tylko lepiej, zwłaszcza w play-offach ESEA Premier. Na dodatek PACT wygrało z Francuzami, dzięki czemu zespół pozostaje w górnej drabince. Ta zaś póki co układa się znakomicie, a faworyci jak 1WIN, SKADE czy właśnie DBL PONEY rywalizują w dolnej drabince. Dzięki szczęśliwemu układowi Polacy trafili teraz na Good Game – macedońską drużynę numer 167. w rankingu HLTV. Można było trafić lepiej? Okazuje się, że będzie można i to w półfinale, gdzie PACT po ewentualnym zwycięstwie zagra z wygranym pary Budapest Five – Enterprise. darko i spółka mają autostradę do finału górnej drabinki, trzeba to wykorzystać, gdyż taka pozycja da im szansę zagrać chociażby w barażach o ESEA Premier.

Harmonogram meczów:

  • 19:00 Czech Republic Sinners – Poland x-kom AGO
  • 20:30 Macedonia, The Former Yugoslav Republic of Good Game – Poland MAD DOG'S PACT – transmisja