MAD DOG'S PACT uznało wyższość Fiend na ostatniej prostej do FunSpark ULTI S2. W efekcie nie zobaczymy drużyny Dawida „lunAtic” Cieślaka w głównym wydarzeniu.

  • Poland MAD DOG'S PACT 0:2 Bulgaria Fiend

Decydujący mecz zamkniętych kwalifikacji do wspomnianego we wstępie turnieju wystartował na Overpassie. W początkowym etapie rywalizacji, to nasi rodacy wyglądali na zdecydowanie lepszy zespół. Reprezentanci Fiend nie pozwolili jednak na dominację. Wzięli się w garść i z wyniku 3:7 doprowadzili do 7:8, co było dla nich niezłą zaliczką w ataku. W drugiej odsłonie również byliśmy świadkami zaciętej potyczki, która ostatecznie zakończyła się zwycięstwem Kamena „bubble” Kostadinova i spółki – 16:13.

Team Fiend stanął zatem przed szansą zamknięcia całej serii BO3 na Nuke'u i jej nie zmarnował. Najpierw pokazał się ze świetnej strony po CT osiągając rezultat 10:5, a następnie dopiął swego w ofensywie – 16:7.

MAD DOG'S PACT po przegranej 0:2 przeciwko ekipie z Bułgarii może zapomnieć o udziale w FunSpark ULTI EU S2, ponieważ w eliminacjach nie ma dolnej drabinki.