Według informacji OverDrive G2 nie było jedną organizacją zainteresowaną m0NESYM. 16-letni Rosjanin naprawdę mógł przebierać w ofertach.

m0NESY to bezkonkurencyjnie największy talent na scenie Counter-Strike’a. 16-latek jest prawdziwą perełką wśród wielu utalentowanych i świetnie zapowiadających się graczy akademii Natus Vincere. W podcascie HLTV Confirmed s1mple zasugerował młodemu Rosjanowi, że powinien wypłynąć na głębsze wody  i sprawdzić się w jakiejś silnej międzynarodowej drużynie. Nie trzeba było długo czekać, a zawodnik NAVI Junior był już rozchwytywany przez wiele esportowych potęg.

Pierw wiele wskazywało na to, że m0NESY trafi do G2. Ocelote miał już nawet odbyć pierwsze rozmowy  z przedstawicielami NAVI na temat ewentualnego ściągnięcia  16-latka. Według informacji neLa Natus Vincere za Rosjanina zażądało sobie 200 tysięcy dolarów.  W ostatnim wywiadzie dla cybersport.ru huNter- stwierdził jednak, że jego drużyna nie planuje obecnie zmian w składzie.

Jak podaje OverDrive G2 to nie jedyna organizacja, która interesowała się 16-latkiem. Ochotę sprawdzić m0NESY’EGO miało także Liquid, FaZe, MOUZ, Evil Geniuses, fnatic czy Complexity.  Pytanie tylko, która z tych formacji wykonała jakiekolwiek ruchy w tym kierunku.