Faworyci nie zawiedli i pewnie awansowali do półfinału Polskiej Ligi Esportowej. Do Izako Boars i PACT dołączyli wczoraj zawodnicy HONORIS i x-kom AGO.

Bezpośredni awans do play-offów Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej zagwarantowali sobie gracze Izako Boars oraz PACT, którzy w 9. spotkaniach fazy zasadniczej zdobyli identyczną  liczbę 23. punktów, przegrywając tylko jedno spotkanie. Pewni gry na LAN-ie w Warszawie nie mogli być natomiast zawodnicy x-kom AGO oraz HONORIS.

Zarówno byli mistrzowie Polski, jak i Jastrzębie o awans do play-offów Polskiej Ligi Esportowej byli zmuszeni powalczyć w fazie Play-In. Na drodze AGO stanęło M1 EDEN, natomiast HONORIS ESCA Gaming. W obu tych spotkaniach faworyci nie zawiedli i bez większych problemów pokonali swoich rywali, dołączając do grona półfinalistów.

Pary półfinałowe rozłożyły się nam niesamowicie ciekawie. Na LAN-ie w Warszawie Izako Boars podejmie AGO natomiast PACT HONORIS. Patrząc na obecną formę wszystkich czterech drużyn, w żadnym z tych spotkań faworyta nie możemy wskazać gołym okiem. LAN-owe finały Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej odbędą się w dniach 2-4 grudnia.