W Polsce mamy masę uzdolnionych graczy, których marzeniem jest gra w prawdziwej, profesjonalnej lidze. Taką możliwość dają im organizatorzy PLE, czyli rozgrywek do których dostać może się każdy. Komu uda się awansować?

Dziś mamy dzień, który jest bardzo ważny dla wybranych czterech drużyn z Polski. Z wczorajszych ćwierćfinałów do półfinałów trzecich kwalifikacji PLE przeszło PACT, OFF-MODE2115 gengALSEN-Team.pl. Starcia, które odbędą się wieczorem od godziny 18:00 rozstrzygną kto zagra w najbardziej prestiżowej lidze w naszym kraju.

Polska Liga Esportowa nie zaprzestała zaskakiwać. Sama pula, która wynosi 240 000 PLN robi ogromne wrażenie, ale to nie koniec. Organizatorzy kilka dni temu powiązali swoją ligę z Centralnym Ośrodkiem Sportu, gdzie trenować będą mogły wszystkie drużyny, które awansują do głównych rozgrywek PLE, bądź zostaną zaproszone. Jest to ogromna motywacja dla zawodników, którzy mogli się przekonać jak świetne warunki oferuje COS, chociażby w ostatnim wydaniu Faktów TVN, gdzie wystąpiła nowo powstała formacja Izako Boars.

Wszystkich fanów Counter Strike: Global Offensive zapraszamy już dziś na godzinę 18:00 na oficjalny kanał ESPORT NOW. Piotr 'izak' Skowyrski, razem z Łukaszem 'prawus' Granczewskim standardowo skomentują specjalnie dla was najważniejsze spotkania kwalifikacji. Rozpoczną od półfinałów, a skończą na Wielkim Finale, który wyłoni najlepszą formację z ostatnich eliminacji do Polskiej Ligi Esportowej. Mamy nadzieję, że rezerwujecie dzisiejszy wieczór i włączycie nasz kanał, aby wspierać swoją ulubioną ekipę z pozostałej czwórki.

Terminarz na dziś:

  • Poland OFF-MODE vs. Poland 2115 geng 
  • Poland PACT vs. Poland ALSEN-Team.pl 
  • Wielki Finał 

Drabinka dostępna jest na oficjalnej stronie fechallenge.