Oskar „oskarish” Stenborowski jest obecnie wolnym agentem. Jego przygoda z MNA esports dobiegła bowiem końca.

Pod koniec minionego roku Oskar „oskarish” Stenborowski zaangażował się w budowę składu pod nazwą Valhalla. Współpracował wówczas m.in. z Danielem „STOMP” Płomińskim i Michałem „mono” Gabszewiczem. Ostatecznie jednak z tego projektu nie wyszło nic większego. Jego uczestnicy zdecydowali się pójść w swoje strony – STOMP mono trafili do Izako Boars, a Oskar zasilił organizację MNA esports kontynuując jednocześnie grę w międzynarodowej ekipie.

Stenborowski był jej częścią od stycznia do wczoraj. 7. kwietnia klub ogłosił, że wycofuje się z działań na esportowej scenie. Zamknął tym samym dywizję CS:GO oraz Valoranta, co w efekcie oznacza, że oskarish ponownie stał się wolnym agentem. Oto część oficjalnego oświadczenia naszego rodaka po tym, jak informacja dotycząca MNA wyszła na światło dzienne:

Organizacja MNA esports zamknęła drzwi i oficjalnie znajduje się poza sceną. To zrozumiałe patrząc na aktualną sytuację, w której żyjemy. Jest ona niezwykle trudna dla każdego, ale przede wszystkim właśnie dla marek wspierających drużyny. Reprezentowałem MNA przez cztery miesiące – chciałbym im za to podziękować. Od dziś jestem wolnym zawodnikiem, zmotywowanym bardziej niż kiedykolwiek, szukającym wyzwania w roli prowadzącego. Chciałbym nadal się rozwijać i pomagać innym doświadczeniem, które posiadam. Moi koledzy z formacji mogą potwierdzić, że jestem gotowy do ciężkiej pracy.

Jeżeli jakaś firma jest zainteresowana zatrudnieniem Oskara, może się do niego odezwać pod następujący adres e-mail – [email protected] lub skontaktować się za pomocą Twittera. Przypominamy, że oskarish w swojej karierze miał okazję występować pod banderą między innymi – x-kom AGO Illuminar Gaming. Osiągał w tych zespołach takie sukcesy, jak puchar ESL Mistrzostw PolskiGames Clash Masters i awans do ESL Pro League.