Oskar Stenborowski, znany na scenie CS:GO jako 'oskarish', po kilkunasto miesięcznej przerwie wraca do gry. Będzie próbował odnaleźć się w niemieckiej drużynie aTTaX.

Niemiecka organizacja ALTERNATE aTTaX wczoraj ogłosiła swój oficjalny skład dywizji CS:GO. Jak wiemy, nie tak dawno z drużyny odszedł Kevin 'keev' Bartholomäus oraz Oliver „kzy” Heck. Fani aTTaX z pewnością czekali na ogłoszenie dwóch nowych graczy, którzy dołączą do drużyny, by reprezentować organizację z Niemiec. Jednym z nowych nabytków, jest polski gracz Oskar 'oskarish' Stenborski. Dołączając do ALTERNATE, Oskar miał już doświadczenie w zagranicznych zespołach. Próbował swoich sił jako stand in w PENTA Sports, między innymi podczas ESL Meisterschaft 2016.

Do niemieckiej organizacji, wczoraj dołączył także Lukas „ecfN” Kauer. Zawodnik ten grał wcześniej dla BLUEJAYS. Ma 21 lat i pochodzi z Niemiec. Nie odnosił on większych sukcesów, więc teraz dostał szansę, aby pokazać na co go stać.

ALTERNATE to drużyna, która na swoim koncie ma już pewne sukcesy. Na pewno jednym z nich jest zwycięstwo, na turnieju eSports World Convention 2016. Finały odbywały się pod koniec października. Drużyna jest obecnie stworzona z pięciu Niemców i jednego Polaka.

Skład ALTERNATe aTTaX po lekkich zmianach wygląda następująco:
Poland Oskar 'oskarish' Stenborowski
Germany Lukas 'ecfN' Kauer
Germany Christian 'crisby' Schmitt
Germany Florian 'syrsoN' Rische
Germany Tizian 'tizian' Feldbusch

Germany Tobias 'tow b' Herberhold (trener)