oskarish: Chciałbym, abyście jako kibice, zjednoczyli się w tych dniach i wspólnie nas dopingowali

20.04.2022 Adrian Pałka
fot. Michał Konkol / Games Clash

Oskar „oskarish” Stenborowski przed startem drugiego europejskiego turnieju RMR skierował kilka słów do polskich kibiców.

Już jutro startuje długo przez nas wyczekiwany drugi europejski turniej RMR, w którym udział weźmie Anonymo. Polski zespół w swoim pierwszym spotkaniu w Bukareszcie zmierzy się z G2 Esports i rzecz jasna nie jest w nim faworytem. Fomat „best of one” pozwala nam jednak wierzyć, że ekipa innocenta nie jest wcale bez szans w starciu z finalistami IEM Katowice 2022. Przed tym jakże ważnym dla polskiego Counter-Strike'a spotkaniem kilka słów do polskich kibiców skierował oskarish.

– Chciałbym, abyście jako kibice, zjednoczyli się w trakcie europejskiego turnieju RMR i wspólnie mocno nas dopingowali. Trzymajcie kciuki, postaramy się dostarczyć wam fajnych emocji — napisał na swoim Twitterze oskarish. Nie ulega wątpliwości, że bez względu na to, jakiej polskiej drużynie kibicujmy na co dzień, jutro wszyscy powinniśmy być sercem z Anonymo. W ostatnich latach rzadko mamy okazje obserwować nadwiślański zespół na tak dużych wydarzeniach, a już przede wszystkim lanowych, w których stawką jest awans na Majora.

Rozgrywki w ramach europejskich turniejów RMR można oglądać w języku polskim na kanale Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Polska transmisja z wydarzeń RMR oraz PGL Major Antwerp 2022 powstaje przy współpracy z partnerami Logitech, KFC oraz Blue Microphones.

Inne tego autora