Tomáš „oskar” Šťastný poinformował o rozwiązaniu kontraktu z organizacją Titans. Zawodnik nazywa ten okres straconym czasem.

Czeski zawodnik poinformował na twitterze o końcu współpracy z organizacją Titans. Tomáš „oskar” Šťastný dołączył do nowopowstałej marki w sierpniu bieżącego roku, a zaledwie dwa miesiące później został przeniesiony na listę transferową wraz z dwójką innych zawodników oraz szkoleniowcem. Jak mówi sam oskar, udało mu się uwolnić z kontraktu ze względu na to, że nie były wypełniane podpisane warunki.

Šťastný podsumował okres w Titans bardzo ostrymi słowami – jest to dla mnie kolejny zmarnowany rok. Czeski snajper nie należy do najmłodszych graczy, wszak posiada na karku już 31 „wiosen”, więc mogą to być jego ostatnie lata na profesjonalnej scenie. Występy pod banderą Titans pozostawiały wiele do życzenia, wszak zespół ledwo był w stanie przebić się do najlepszej setki rankingu HLTV.

Oskar szuka obecnie nowego zespołu, a jest to idealny czas na rozglądanie się za drużyną. Lada moment zakończą się wszystkie oficjalne turnieje zaplanowane na rok 2022, a wtedy karuzela transferowa rozkręci się na dobre.