HellRaisers tracą zawodnika. Drużynę opuścił bowiem Tomáš „oskar” Šťastný. Zawodnik zamierza poczekać na koniec kontraktu, by wkrótce zasilić szeregi innego zespołu.


25-latek to jedno z odkryć 2016 roku. Grający na pozycji snajpera Czech od samego początku roku był najjaśniejszą postacią HR, w ostatnich sześciu miesiącach znacząco poprawiło swoją formę. Profesjonalny gracz bardzo często otwierał tabelę, stając się jednym z najbardziej niebezpiecznych zawodników na całej scenie Counter Strike'a: Global Offensive.

Mimo coraz lepszych wyników uzyskiwanych przez drużynę, oskar zrezygnował z dalszej gry dla organizacji. Na razie zostanie on zawodnikiem „nieaktywnym”, a po wygaśnięciu kontraktu będzie on wolnym graczem. O zakończeniu współpracy ze Šťastným poinformowali ukraińscy włodarze.

Dziękuję Tomášowi za czas spędzony w HellRaisers. Mam nadzieję, że „oskar” będzie z sukcesami kontynuował swoją e-sportową karierę. Zawodnik pozostanie w zarówno w drużynie, jak i na streamie aż do wygaśnięcia jego kontraktu. Obecny trener zespołu – Ivan „Johnta” Shevtsov, zajmie się teraz poszukiwaniem piątego zawodnika, który uzupełni skład.

– powiedział generalny menedżer zespołu – Maxim Bednarsky.

Obecny skład HellRaisers:

  • Ukraine Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Ukraine Vlаdyslаv „bondik” Nechyporchuk
  • Slovakia Martin „STYKO” Styk
  • Slovakia Patrik „Zero” Žúdel