Niegdyś rozwijał w niej skrzydła, a dziś wznawia jej istnienie. Lider Gambit – Zeus, zakłada legendarną organizację PRO100!

Wczoraj dowiedzieliśmy się o powrocie legendarnej organizacji PRO100. Nie każdy o niej pamięta, ale z pewnością fani CS 1.6 cieszą się z tej informacji, bowiem pod tą nazwą grała kiedyś naprawdę dobra drużyna, na czele której stał obecny lider Gambit – Daniil 'Zeus' Teslenko.

Zeus mając obecnie budżet oraz zapewne dość szerokie znajomości, postanowił wrócić z PRO100 na scenę. Zdradził, że w jego organizacji pracowały będą naprawdę znane osoby. Nie wiemy jednak póki co, w jakie dywizje postanowią inwestować. Można się domyślać, że będzie to Counter Strike: Global Offensive, ale może być też to League Of Legends, czy Dota 2. Musimy poczekać na więcej informacji, które według zapowiedzi mają się pojawić już niedługo. Oczywiście Daniil dalej pozostaje graczem Gambit, a ten projekt to dla niego tylko dodatek w jego karierze.

Kiedy Daniil 'Zeus' Teslenko reprezentował barwy Natus Vincere, razem z nim w drużynie grał Ioann 'Edward' Sukhariev. Znali się o wiele dłużej, ponieważ za czasów CS 1.6 walczyli o wspólne sukcesy, grając pod banderą PRO100, czyli organizacji, z którą Daniil wraca na scenę.

Czy jest to dobry krok obecnego lidera Gambit? Z pewnością zależy mu na tym, aby organizacja PRO100, w której rozwijał swoje skrzydła była dość znacząca w esporcie. Czekamy zatem na więcej konkretów o dywizjach oraz osobach, które zaprosi do tego projektu.