Na brazylijskim podwórku uformował się nowy zespół. Case wraca do rywalizacji z odświeżonym składem, którego kapitanem został Lucas „steel” Lopes.

W okresie międzysezonowym już niejeden brazylijski skład dokonywał zmian. Do karuzeli dosiadło się właśnie Case – organizacja piłkarza Realu Madryt Casemiro. Ze starej piątki pozostał tylko Yan „yepz” Pedretti. W drużynie pojawiły się więc cztery nowe twarze z Lucasem „steelem” Lopesem na czele. Finalista krakowskiego Majora wraca do aktywnej gry po kilku miesiącach przerwy, jakie zaliczył od rozstania z Movistar Riders. Innym rozpoznawalnym nickiem, który wzmocnił Case, jest Lucas „honda” Cano. 21-latek miał okazję kilkukrotnie wystąpić w FURII, a parę z jego akcji obiło się szerokim echem wśród społeczności CS:GO. Pozostała dwójka to Rodrigo „RCF” Figueiredo oraz Arthur „f4stzin” Schmitt. Obaj nie są może zbytnio znani szerszej publice, ale mimo młodego wieku zaliczyli już epizody w różnych składach i są aktywni na scenie od dłuższego czasu.

Nowy skład przeniósł się do Madrytu, gdzie gracze będą mieszkali razem w drużynowym domu. Sam Casemiro będzie więc mógł obserwować ich na bieżąco, zapewniając przy tym znakomite warunki do rozwoju. Piłkarz zaznaczył, że wierzy w rozwój talentów, którym dał szansę zaś steel, jako weteran, ma im pomóc w stałym progresie. Póki co Case nie ma jeszcze zaplanowanych żadnych występów.

Piątkę Case stworzą:

Brazil Lucas „⁠steel⁠” Lopes
Brazil Lucas „⁠honda⁠” Cano
Brazil Rodrigo „⁠RCF⁠” Figueiredo
Brazil Arthur „⁠f4stzin⁠” Schmitt
Brazil Yan „⁠yepz⁠” Pedretti