Zwycięzca drugiego sezonu ELEAGUE zostaje zaproszony do udziału w Intel Extreme Masters w Sydney. Po nieudanych Katowicach zobaczymy ich triumfujących?

Od kilku dni w temacie Oscara „mixwell” Canellas oraz Will „RUSH” Wierzba jest głośno na scenie. Są plotki, że mają oni wymienić się zawodnikami z drugą amerykańską formacją, czyli Team Liquid. W zamian OpTic Gaming miałoby dostać Joshua „jdm” Marzano i Jacob „Pimp” Winneche. Aktualnie nie są to potwierdzone informacje jak donosi @NWDeKay. Mimo to zostają oni zaproszeni do udziału w Intel Extreme Masters Season XII Sydney, który rozpocznie się 3 i potrwa do 7 maja. W puli nagród znajdzie się ~$200,000. Czy niespodziewany zwycięzca drugiego sezonu ELEAGUE zdoła tutaj namieszać?

Od wygranej udało im się być w finale ECS Sezon 2, gdzie przegrali z Astralis. Od tamtej pory nie prezentują już tej samej formy mimo, że wiele osób już widziało ich na samym szczycie wszystkich rankingów. Pozostały cztery sloty z tego dwoje zostanie zaproszonych, a pozostali będą mieli okazję się zakwalifikować w selekcji internetowej. Warto podkreślić, że będą to kwalifikacje dla australijskich i chińskich zespołów, a nie europejskich.

Aktualnie udział w turniej wezmą:

Brazil SK Gaming

Denmark Astralis

Australia Renegades

United States OpTic Gaming