OpTic zrezygnowało z występu na Copenhagen Games. Zaproszenie Duńczyków przejął dobrze radzący sobie ostatnio Epsilon.

Do rozpoczęcia kolejnej edycji Copenhagen Games pozostało już niewiele czasu. Od 19 do 20 kwietnia osiem ekip podczas wydarzenia w Danii rozpocznie walkę o nagrody z puli, w której znalazło się $98 219. Jak na razie znamy tylko dwie zaproszone drużyny. Pierwszą z nich jest Heroic, a drugą… jednak Epsilon, który zajął miejsce rezygnującego z udziału w rozgrywkach OpTic!

Optic Gaming wytłumaczyło swoją decyzję roszadami w głównym składzie oraz zmianą Cache'a na Vertigo w puli map turniejowych. Dodało jednak, że ma nadzieję iż mimo ich nieobecności, duńscy fani pokażą swoją moc i będą się dobrze bawić.

Epsilon, to bez wątpienia dobra ekipa na zastępstwo wyżej wspomnianych Duńczyków. Ostatnio SPELLAN i spółka zapewnili sobie przecież awans na Charleroi Esports oraz Wielki Finał ESEA MDL Season 30 Europe, w którym podejmą Movistar Riders. Do tego w nadchodzący weekend odwiedzą Swarzędz w Polsce, gdzie zagrają w drugim turnieju eliminacyjnym od GG League. Widać więc, że są w formie, a to się dobrze składa, bo czeka ich pracowity kwiecień!

Organizatorzy CPH Games mają do rozdania jeszcze dwa zaproszenia. Resztę slotów na liście uczestników wypełnią zespoły z kwalifikacji.