W kolejnym meczu Operation: Kinguin #3 byliśmy świadkami zmagań Team AGG z drużyną Secret fe. Polacy pokonali przeciwniczki 2:0.

Proces wybierania map:

• European Union Secret fe odrzuca de_overpass,
  • Poland Team AGG odrzuca de_mirage,
  • European Union Secret fe wybiera de_train,
  • Poland Team AGG wybiera de_cobblestone,
  • de_inferno zostaje wybrane jako ewentualna trzecia mapa.

de_train (16:5)

Pierwszą mapę Polacy rozpoczęli po stronie antyterrorystów, wygrywając dwie pierwsze rundy. Kolejną zaś zdobyły reprezentantki Secret fe. Team Agg bez najmniejszych problemów obroniło się następne trzy razy.  Siódma runda wpadła na konto terrorystów, ale nie spowodowała ona żadnego comebacka.  W tym momencie meczu ciężko było mówić o tym, że to antyterroryści powinni się bronić. Polacy grali bardzo agresywnie i skutecznie. Pokazała to szczególnie runda dziewiąta, w której Karol „rallen” Rodowicz wykonał ace z AWP.  Secret fe było bezradne i dopiero w przedostatniej rundzie połowy zdołało zdobyć swój trzeci punkt. Połowa zakończyła się zdecydowaną wygraną Polaków: 12:3.

Drugą pistoletówkę wygrała drużyna Secret fe. W następnej rundzie nie udało im się  obronić przed grającymi force buy Polakami. Team AGG doprowadziło do wyniku 15:4, ale nie udało im się od razu zakończyć mapy. Reprezentantki Secret fe obroniły jeszcze jeden map-point.

de_cobblestone (16:8)

W pierwszej rundzie dziewczyny z Secret fe zdołały podłożyć bombę, jednak nie udało im się wygrać sytuacji 3 vs. 2. Pomimo tego, że nie pokonały Polaków i zgarnęły następnego punktu, to udało im się podłożyć po raz drugi bombę, co pozwoliło na zagranie trzeciej rundy z pełnym ekwipunkiem i w rezultacie pokonanie przeciwników. Team AGG grając na „resztkach” poradziło sobie z przeciwniczkami i wyszło na prowadzenie 4:1. W piątej rundzie po raz kolejny zobaczyliśmy perfekcyjne zagranie Rallena, który idealnie wszedł na tyły Secret fe i zdołał zabić całą czwórkę, która pozostała przy życiu. Zawodniczki Santa Fe zdobywając trzy punkty z rzędu doprowadziły do remisu,
a następnie wysunęły się na prowadzenie 5:4.  Terroryści mieli okazję do powiększenia swojej przewagi jeszcze co najmniej o jedną rundę, ale drużyna Team AGG, pomimo kiepskiej ekonomii, zdecydowała się na zagranie force buy. Poskutkowało to wygraną tej, jak i następnej rundy. Secret fe wygrało jeszcze dwa punkty, a połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Team AGG.

Reprezentantki Secret fe wygrały zarówno pierwszą, jak i drugą rundę. Zawodniczki z tego teamu nie zdołały już ani razu się obronić. Team AGG wygrało de_cobblestone 16:8 i w rezultacie cały mecz 2:0