To był dzień CS-owych emocji. W ramach BLAST Premier Fall Finals mieliśmy dziś przyjemność oglądać dwa fantastyczne widowiska, w których górą byli zawodnicy Vitality i Natus Vincere.

W jednym z ostatnich wywiadów dla HLTV cadiaN odważnie stwierdził, że Heroic to obecnie jedyna drużyną, która jest w stanie zatrzymać Natus Vincere. Dziś duński zespół miał idealną okazję, aby to udowodnić. Obie ekipy spotkały się ze sobą na serwerze w swoim drugim spotkaniu na BLAST Premier Fall Finals. I tym razem lepsi w tym pojedynku okazali się zwycięzcy Majora.  Z jeszcze większym uśmiechem na twarzy spojrzymy na słowa 26-letniego snajpera, gdy zerkniemy na bilans meczów pomiędzy wspomnianymi dwoma teamami. W 2021 roku Heroic przegrało wszystkie cztery potyczki z NAVI.

W drugim spotkaniu ćwierćfinałowym BLAST Premier Fall Finals także nie mogliśmy narzekać na brak emocji. Po fantastycznej pełnej serii best of three Vitality wyszarpało zwycięstwo z Astralis. Pomimo porażki gra Duńczyków mogła się ponownie podobać i widać, że k0nfig oraz blameF  tchnęli nowego ducha w drużynę. Przez dalszą część turnieju ekipa gla1ve’a będzie zmuszona rywalizować w drabince przegranych, gdzie ich najbliższym rywalem będzie zwycięzca pojedynku BIG-FaZe. Pszczółki spróbują się natomiast zrewanżować NAVI za ostatnią porażkę w ćwierćfinale Majora.

Wyniki meczów:

Russian Federation NAVI 2:1 Heroic Denmark

Denmark Astralis 1:2 Vitality France