Poznaliśmy dziś cztery formacje, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie na DreamHack Open Leipzig 2020. Wśród nich znaleźli się między innymi reprezentanci BIG, którzy będą mogli wystąpić przed własną publicznością.

Można stwierdzić, że powoli startuje sezon z najlepszymi rozgrywkami na scenie CS:GO. Aktualnie trwają otwarte eliminacje do IEM Katowice 2020. Zaraz po nich rozegrany zostanie zamknięty etap zmagań, który wyłoni ostatnie biorące udział w prestiżowym wydarzeniu grona.

Na pierwszego LAN-a musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Dopiero bowiem 24-26 przyjdzie nam obserwować rywalizację offline, a konkretniej wspomniany we wstępie DreamHack Open Leipzig 2020 z pulą nagród wynoszącą $100 000.

Organizatorzy DH Open postanowili dziś odsłonić cztery karty dotyczące zaproszonych składów na ich potyczkę. Do Sprout na listę uczestników dołączyli reprezentanci BIGNorthRenegadesVirtus.pro. Patrząc obecnie na ekipy, które pojawią się w Lipsku, największe wsparcie od niemieckiej widowni otrzymają podopieczni enkaya J i drużyna tabseNa.

Przypominamy, że to jeszcze niepełna obsada turnieju odbywającego się w niemieckim mieście. Pozostały jeszcze bowiem trzy sloty dla zespołów, które awansują do tych zawodów. Dwa miejsca dla europejskiej formacji i jedno dla amerykańskiej.