Debiut nowego składu OG, gdzie gra między innymi mantuu odbędzie się już za tydzień podczas cs_summit 5. Są oni zarazem ostatnią zaproszoną drużyną do kompetycji.

Nie musieliśmy długo czekać na pierwszy oficjalny turniej nowej formacji na scenie CS:GO. Skład, w którego szeregi wchodzą takie osobistości jak valde czy NBK już za moment udadzą się do Los Angeles powalczyć w zmaganiach z pulą nagród wynoszącą 150,000 dolarów. Będzie to zarazem ich pierwszy oficjalny sprawdzian. Wyjdą naprzeciw takim zespołom jak G2, MIBR czy Virtus.pro. Nie mogą zatem liczyć na taryfę ulgową.

Krótki okres przygotowawczy może nie działać zbyt dobrze na OG. Wszak w grze na tak znakomite formacje liczy się każdy szczegół. Cała piątka ma bardzo wysokie umiejętności indywidualne, pytanie tylko, czy zdołali zgrać się drużynowo. To właśnie operowanie granatami oraz wzajemna pomoc często wygrywa całe rundy, jak i mecze. Świetnym tego przykładem jest chociażby duński zespół – Astralis. Dobre zaprezentowanie się na cs_summit 5 może zarazem otworzyć przed nimi furtkę do dalszych sukcesów, ponieważ drzemie ogromny potencjał w tej ekipie. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie zespoły, z którymi zawalczy OG:

  • Europe mousesports
  • Brazil FURIA
  • Poland Virtus.pro
  • Brazil MIBR
  • France G2