OG po trzymapowym finale pokonało BIG i tym samym wygrało 2. edycję Spring Sweet Spring. Europejski kolektyw w nagrodę otrzymał 40 tysięcy dolarów i bilet na LAN Sweet LAN 2022.

To pierwszy sukces OG od czasu wprowadzenia do drużyny kilku zmian, to jest Nikolaja 'niko' Kristensena i Shahara 'flameZShushana. Obaj zawodnicy co prawda raczej nie zagrali dobrego finału, ale tak czy siak jest to ich pierwszy wygrany turniej w nowych barwach. Zespół do zwycięstwa podciągnęli inni – Mateusz „mantuu” Wilczewski i Valdemar „valde” Bjørn Vangså. Pierwszy z nich zdobył miał k/d na poziomie +22 i rating 1.28 i był tym samym najlepszym graczem finału.

OG pokonało BIG 2:1, wygrywając na Duście 16:14 i na Mirage'u 16:9. Niemcom przypadło zwycięstwo na Nuke'u 16:13. Wynik mógł być jednak zgoła odmienny, bowiem na pierwszej lokacji, czyli Duście, BIG prowadziło już wynikiem 13:9. Mimo to XANTARES i spółka dali sobie wyrwać zwycięstwo z ręki. Stało się to głównie dzięki fenomenalnemu występowi mantuu – Polak z brytyjskim paszportem nie miał sobie równych na serwerze, zwłaszcza z AWP w rękach. Kolejne mapy miały już mniej dramatyczny przebieg, chociaż na Nuke'u BIG było równie blisko „throwa” – po prowadzeniu 12:3 pozwolili rywalom na zbliżenie się na niebezpieczną odległość.

Tym samym OG może cieszyć się ze zwycięstwa w bądź, co bądź dosyć prestiżowym turnieju. Nagroda jest nie tylko pieniężna, bowiem zawodnikom przysługuje także bilet na LAN Sweet LAN 2022. Obecnie znamy już pięciu uczestników turnieju w Belgradzie, oprócz OG jest to mousesports, forZe, FPX oraz HAVU.