Vinicius „⁠vsm⁠” Moreira ląduje na ławce rezerwowych 00Nation, robiąc miejsce w składzie dla innego brazylijskiego tercetu z GODSENT.

Wszystko jest już niemal jasne. Od kilku tygodni trwa saga związana z transferem trójki zawodników GODSENT do 00Nation, a mianowicie TACO, latto oraz dumau⁠a. Według najnowszych informacji rozmowy między dwiema organizacjami mają być już na bardzo zaawansowanym etapie. Stąd też decyzja norweskiego klubu o zapoczątkowaniu kadrowej rewolucji w swoich szeregach.

W ostatnim czasie na ławkę rezerwowych 00Nation przesunięci zostali leo_drk oraz malbsMd. Dziś do tego grona dołączył także vsm. Brazylijczyk reprezentował barwy norweskiej organizacji od września ubiegłego roku, gdy ta przejęła skład O PLANO. Niestety po nieudanym występie na amerykańskim turnieju RMR, a także innych kompromitujących wpadkach zespołu skandynawski klub zdecydował się na radykalne zmiany.

Z dotychczasowego składu 00Nation miejsce w nim zachować mają jedynie coldzera oraz try. Pozostałe wakaty w zespole wypełnić ma wymieniony już wcześniej tercet GODSENT. Ruchy norweskiej organizacji wskazują na to, że przenosiny TACO, latto oraz dumaua są już niemal przesądzone, co oznacza, że pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne ogłoszenie.