Na potwierdzenie tej informacji przyszło poczekać nam naprawdę długo, lecz oficjalnie wiemy, że Magiska w North zastąpi nie kto inny jak valde.

O tym, że Emil „Magisk” Reif zostaje posadzony na ławkę rezerwowych w Duńskim zespole dowiedzieliśmy się już dwadzieścia dni temu. Pogłoski o takiej decyzji pojawiły się jeszcze wcześniej ale dopiero 1 sierpnia Emil potwierdził tę informację na swoim twitterze. Powodem odsunięcia Magiska od głównego składu miały być mieszane rezultaty duńskiego zespołu. Warto przypomnieć, że North zdobyło status legend podczas PGL Major Kraków 2017 i właśnie po tym turnieju Emil Reif został oddalony od reprezentującej North piątki.

Według plotek w puste miejsce miał zostać przyjęty Valdemar „valde” Bjørn Vangså i po raz kolejny okazały się one prawdziwe. Internetowi śledczy już wcześniej potwierdzili te pogłoski dzięki zdjęciu udostępnionemu przez organizację, na którym nieudolnie zamazali nowego gracza. Valde jest byłym reprezentantem Heroic. Było ich coraz więcej widać w tym roku nawet na najbardziej prestiżowych turniejach. Zajęli 3-4. miejsce na DreamHack Leipzig 2017 oraz DreamHack Austin 2017.