Zgodnie z wcześniej podanymi przez nas informacjami Kamil „Sobol” Sobolewski oraz Patryk „sidney” Korab finalizują skład Actina PACT.

Po tym jak w grudniu ubiegłego roku z głównego składu odeszli Michał „MOLSI” Łącki oraz Tomasz „ToM223” Richter, w szeregach Actina PACT wciąż widniała luka. Zgodnie z podanymi przez nas informacjami, w PACT na stałe zostaje przyjęty duet znany chociażby z gry w Misturze, czyli Kamil „Sobol” Sobolewski oraz Patryk „sidney” Korab.

O przyszłości Sobolewskiego krążyło wiele plotek. Był testowany przez wiele drużyn na polskiej scenie w tym m.in. Team Kinguin. Występ na ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019 u boku Piotra „izaka” Skowyrskiego spowodował, że wiele osób łączyło go z Izako Boars. Jednak 21-latek wraz Patrykiem „sidney'em” Korabem, czyli ze swoim kolegą z drużyn takich jak Illuminar Gaming oraz Mikstura, uzupełniają drużynę Actina PACT.

W zeszłym roku zdobyliśmy srebrny oraz brązowy medal ESL Mistrzostw Polski oraz przez dłuższy okres czasu utrzymywaliśmy się w czołowej 50 światowego rankingu HLTV. Są to dobre wyniki, jednak wiemy, że stać nas na dużo więcej. Sidney i Sobol udowodnili w ostatnich miesiącach swoje wybitne umiejętności indywidualne i jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy zawodników, którzy po połączeniu z obecną częścią zespołu, pozwolą nam osiągnąć znacznie więcej! Cele na ten rok są proste: Mistrzostwo Polski oraz awans do Top 30 rankingu HLTV.

 – powiedział właściciel organizacji Marcin „padre” Kurzawski

Skład Kacpra „darko” Ściery zaliczył kilka udanych występów w 2018, a ich zdecydowanie największym osiągnięciem było zdobycie tytułu wicemistrza Polski. Jednak ich forma podupadła pod koniec roku, co ostatecznie wymusiło zmiany. Przyjęcie do drużyny dwóch młodych strzelców, którzy zapewnią im potężną siłę ognia, może okazać się dokładnie tym, czego potrzebują. Actina PACT mimo oficjalnego ogłoszenia, rozegrało w tym składzie kilka oficjalnych spotkań.

Skład Actina PACT:

  • Poland Kacper „darko” Ściera
  • Poland Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Poland Patryk „sidney” Korab