Organizacja potwierdza – Snax, Vegi i mouz to trójka nowych graczy, która będzie od dziś reprezentować dywizję CS:GO w barwach Illuminar Gaming.

Illuminar Gaming z początkiem 2020 roku zdecydowało się na bardzo niekonwencjonalne zmiany w składzie CS:GO, które odbiły się bardzo głośnych echem wśród polskiej społeczności. Rok 2019 zakończyli z tytułem najlepszej polskiej drużyny, a wielu pokładało w nich nadzieję na występ na europejskim Minorze lub jednej z lig franczyzowych. Jednak jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o odsunięciu od składu Daniela „STOMPA” Płomińskiego oraz Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, których zastąpili Karol „rallen” Rodowicz i Michał „snatchie” Rudzki.

Na nieszczęście IHG, zamiana okazała się strzałem w kolano. Organizacja postanowiła więc przeczesać scenę w poszukiwaniu tzw. młodych talentów, wszak jest to obecnie najbardziej rekomendowany kierunek. Po kilku tygodniach testów głos zabrał Paweł „innocent” Mocek, który stwierdził jasno, że obecnie młodzikom brakuje zbyt wiele aby składać z nich zespół, który miałby reprezentować nasz kraj. Był to jasny sygnał, że IHG pozostanie przy doświadczonych graczach.

W międzyczasie wykupili Grzegorza „jedqr” Jędrasa, a po co, wiedzą tylko włodarze organizacji. Wszak dziś potwierdzają się plotki, które od pewnego czasu krążyły w internecie. Koszulki z niebieskim okiem oficjalnie zakładają dziś Janusz „Snax” Pogorzelski, Arek „Vegi” Nawojski oraz Mikołaj „mouz” Karolewski. Debiut nowego składu zobaczymy już niedługo, wszak w weekend czekają Illuminar pierwsze oficjalne spotkania.

Oto jak wygląda Illuminar Gaming

  • Poland Paweł „innocent” Mocek
  • Poland Paweł „reatz” Jańczak
  • Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Poland Arek „Vegi” Nawojski
  • Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Poland Adrian „IMD” Pieper (trener)