Viktor „⁠sdy⁠” Orudzhev ponownie założy czarno-żółtą koszulkę. Ukrainiec zagra z Natus Vincere na turnieju Intel Extreme Masters Cologne 2022.

Po udanym występie na BLAST Premier Spring Final 2022, Viktor „⁠sdy⁠” Orudzhev ponownie pojawi się w roli zmiennika w drużynie Natus Vincere. Orudzhev pojedzie z ukraińskim zespołem do Koloni, gdzie w dniach 7-17 lipca odbędzie się wydarzenie Intel Extreme Masters z milionem w puli nagród.

Przypomnijmy, że luka w składzie NAVI powstała w wyniku odsunięcia od drużyny kapitana Kirilla „Boombl4” Mikhailov. Organizacja zdecydowała się na ten ruch aby uchronić swoją markę przed stratami wizerunkowymi, wszak spodziewali się nadchodzącej afery z partnerką Kirilla. Już była żona oskarżyła gracza o nadużywanie narkotyków oraz znęcanie się nad nią, ale zawodnik zaprzeczył jej słowom, jako dowód podając negatywny test narkotykowy.

Viktor „⁠sdy⁠” Orudzhev pomógł NAVI podczas BLAST Premier Spring Final 2022, gdzie zespół… podniósł puchar! Sam Orudzhev wypracował rating 1.02, w wielu sytuacjach ratując swój zespół. Imponująco wypadł również nowy prowadzący Denis „electronic” Sharipov, który mimo funkcji kapitana, był drugim najlepszym zawodnikiem Natus Vincere w Lizbonie.