Team Liquid ujawnia pierwszy karty – Joshua „oSee” Ohm przywdzieje trykot Rumaków i zastąpi w składzie legendarnej amerykańskiej organizacji Gabriela „FalleNa” Toledo.

O przejściu oSeego do Teamu Liquid spekulowaliśmy już od dłuższego czasu. Początkiem stycznia portal 1pv.fr opublikował raport, który ujawnił nazwisko zastępcy FalleNa w amerykańskiej organizacji. Wejść w buty brazylijskiej legendy miał właśnie młodziutki Ohm, które do tej pory reprezentował barwy takich klubów, jak Cloud9 czy Extra Salt.

Dziś amerykańska organizacja oficjalnie potwierdziło wcześniejsze doniesienia płynące ze sceny. Rumaki zaprezentowały swojego nowego snajpera i wedle oczekiwań został nim nie kto inny, jak sam oSee. Jednocześnie Team Liquid podziękowało Extra Salt za brak jakichkolwiek prób blokowania transferu 22-latka, który był prawdziwą gwiazdą swojego dotychczasowego zespołu.

Kilka słów swojemu następcy postanowił przekazać sam FalleN, który życzył powodzenia Amerykaninowi, dodając, że nie może się doczekać, aby zobaczyć, jak ten odnajdzie się w Liquid. Trzeba przyznać, że 22-letni snajper nie będzie miał łatwego zadania, bowiem na każdym kroku będzie porównywany do dwukrotnego zwycięzcy Majora, który na scenie nadal cieszy się ogromną renomą.

Teraz przyszło nam czekać na dwa kolejne ogłoszenia Teamu Liquid. Na dniach klub powinien poinformować o sfinalizowaniu transferu Richarda „⁠shoxa⁠” Papillona oraz Nicka „nitr0⁠” Cannelli.

Tak ma prezentować się nowy skład Teamu Liquid:

  • Jonathan „EliGE” Jablonowski
  • Joshua „oSee” Ohm
  • Keith „NAF” Markovic
  • Richard „shox” Papillon
  • Nicholas „nitr0” Cannella
  • Eric „adreN” Hoag (trener)