Honoris właśnie przedstawiło kolejnego nowego zawodnika. Zespół Wiktora „TaZ” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego zasilił doświadczony rifler – Mikołaj „mouz” Karolewski.

Wczoraj Honoris zaprezentowało swojego nowego snajpera, którym został Sebastian „fr3nd” Kuśmierz. Dziś natomiast ogłosiło kolejne wzmocnienie w postaci doświadczonego riflera – Mikołaja „mouz” Karolewskiego potwierdzając tym samym nasze wczorajsze doniesienia. 

Zarówno jeden, jak i drugi gracz dołączył do organizacji prowadzonej przez duet weteranów na zasadzie transferu z Pompa Teamu. W przypadku mouza nie była to jednak zbyt długa przygoda z klubem Szymona „IsAmU” Kasprzyka. Spędził w niej bowiem około dwa miesiące.

„Znamy się z Mikołajem od wielu lat. Czas, gdy graliśmy razem, wspominam bardzo dobrze dlatego, gdy wyraził on zainteresowanie dołączeniem do HONORIS, nie potrzebowałem oglądać jego dem, by wyrobić sobie opinię. Doskonale wiem jaki styl gry ma mouz i jakie są jego mocne strony, które bardzo przydadzą się nam w naszej grze. Dodatkowo jego wszechstronność i opanowanie są atutami nie do przecenienia. Mając na koncie grę pod wielką presją w prestiżowych turniejach międzynarodowych, ‘mouz’ na pewno wniesie w szeregi HONORIS kolejne doświadczenie, z którego skorzysta cały zespół.” – przekazał Wiktor „TaZ” Wojtas w oficjalnym ogłoszeniu. 

Dla przypomnienia – Karolewski właśnie z TaZem na pokładzie osiągnął spory sukces w postaci zwycięstwa DreamHack Open Montreal. Wówczas jeszcze obaj reprezentowali Team Kinguin. Teraz ponownie spotykają się w jednej piątce i pewnie z podobnym celem – przebicia się wyżej na arenie międzynarodowej.

Na ten moment Honoris posiada siedmiu zawodników. Na dniach mamy poznać docelowy model funkcjonowania ich dywizji CS:GO, która obecnie wygląda tak:

  • Filip „NEO” Kubski
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Kacper „gRuChA” Gruszeczka
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
  • Mikołaj „mouz” Karolewski