O zmianach w szeregach x-kom team poinformowała sama organizacja, odsuwając od składu aż trzech zawodników. Teraz oficjalnie ogłaszają nowych graczy.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, zaraz po zamknięciu okienka transferowego w Polskiej Lidze Esportowej, do x-kom team dołącza dwóch byłych reprezentantów SEAL Esports czy Team Preparation. Mowa o Oskarze „oskarishu” Stenborowskim oraz Michale „mono” Gabszewiczu, którzy grają u swego boku o sierpnia ubiegłego roku. Zespół sfinalizował Grzegorz „jedqr” Jędras, którego można kojarzyć z barw Off-mode Black i wysokich notach w PPL-u.

Zmiany zostały podyktowane coraz gorszymi wynikami starego składu. Stark, Patitek oraz mynio znaleźli się na ławce rezerwowych. Zawodnicy w mediach społecznościowych przyznali, że mimo sporego potencjału, nie potrafili wspiąć się o kolejny szczebel wyżej. Przed zmianą tecka na mynia osiągnęli jeden z największych sukcesów – wygrali Good Game League w Poznaniu. Jednak z myniem nie osiągnęli żadnych spektakularnych osiągnięć.

Nowy skład x-kom team będzie można zobaczyć już w środę podczas czwartej kolejki Polskiej Ligi Esportowej. Ich przeciwnikami będą PRIDE, Kinguin oraz Izako Boars.