Miłosz „mhL” Knasiak został oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Endpoint. Nie jest to specjalna niespodzianka, bowiem Polak już wcześniej pojawiał się w składzie europejskiej drużyny.

W 2022 roku kariera mhLa nabrała sporego rozpędu. W styczniu Polak dołączył do Siuhy’ego i Szejna w MOUZ NXT, wygrywając w późniejszym czasie dwukrotnie rozgrywki WePlay Academy League i awansując do pierwszej trzydziestki rankingu HLTV. Po wakacyjnej przerwie niemiecka organizacja nieoczekiwanie przesunęła jednak na ławkę rezerwowych niemal wszystkich zawodników swojej akademii, pozwalając im rozejrzeć się za nowymi możliwościami.

Sam mhL bardzo szybko znalazł się na celowniku Endpoint, które chciało odświeżyć swój zespół po nieudanych eliminacjach do IEM Road to Rio. Końcem września Polak po raz pierwszy zagościł w składzie europejskiej formacji, rozgrywając z nią mecz z EC Kyiv. W kolejnych dniach Miłosz wspomógł jeszcze ekipę Kjaerbye’a w dwóch starciach – z HONORIS i OG.

Dziś Endpoint oficjalnie ogłosiło, że doszło do porozumienia z MOUZ w sprawie definitywnego transferu Polaka. mhL  w składzie brytyjskiej organizacji zajmie miejsce CRUC1ALA, który już wcześniej trafił na ławkę rezerwowych.