00Nation odsuwa od swojego składu kolejnego zawodnika. Na ławkę rezerwowych przeniesiony został Mario „⁠malbsMd⁠” Samayoa.

Skład 00Nation nie zdał najważniejszego testu w ostatnich miesiącach. Zespół coldzery nie zdołał zakwalifikować się na PGL Major Antwerp, co było jasnym sygnałem, że w drużynie potrzebne są gruntowne zmiany. Na takie zdecydowała się więc  organizacja. Od kilku dni słyszymy, że norweski klub prowadzi zaawansowane rozmowy z GODSENT na temat zakontraktowania trójki ich zawodników.

Wygląda na to, że przenosiny TACO, dumaua oraz latto do 00Nation są już niemal przesądzone. Norweska organizacja rozpoczęła już przebudowę swojego składu, odsuwając od niego dwójkę zawodników. Na ławkę rezerwowych do leo_drka dołączył również jego młodszy kolega malbsMd. Wkrótce los tego duetu podzielić powinien i vsm, bowiem z całej piątki miejsce w drużynie zachować mają jedynie coldzera oraz try.

malbsMd dołączył do 00Nation w styczniu tego roku. W barwach norweskiej organizacji 19-latek zdołał wystąpić na m.in. amerykańskim turnieju RMR. Wcześniej Samayoa reprezentował szyld brazylijskiego TeamOne, gdzie odniósł zdecydowanie większe sukcesy niż u boku takiej legendy, jak coldzera.

Tak prezentować ma się nowy skład 00Nation:

  • Brazil Marcelo „⁠coldzera⁠” David
  • Brazil Epitacio „⁠TACO⁠” de Melo
  • Brazil Bruno „⁠latto⁠” Rebelatto
  • Brazil Eduardo „⁠dumau⁠” Wolkmer
  • Argentina  Santino „⁠try” Rigal