Stało się! Plotki na temat przeniesienia wszystkich graczy w HR na ławkę rezerwową zostały potwierdzone oficjalnym oświadczeniem ze strony ukraińskiego klubu esportowego.

W kwietniu tego roku HellRaisers podjęło próbę zbudowania nowej, mocnej formacji w oparciu na takie gwiazdy, jak między innymi były reprezentant mousesports – oskar. Czech cały czas uznawany jest za jednego z najlepszych snajperów na świecie, ale ewidentnie nie zadowoliła go przygoda w zespole Imbt. Zresztą… nikogo ona nie zadowoliła. Drużyna cały czas osiągała słabe rezultaty, a przebłysków dobrej dyspozycji było zdecydowanie za mało, przez co dziś oficjalnie cały skład został przeniesiony na ławkę rezerwową.

Dodatkowo z oświadczenia ukraińskiej organizacji dowiedzieliśmy się, że DeadFox nie posiada już kontraktu, więc śmiało może szukać nowych wyzwań. Inaczej sytuacja wygląda u Hobbita, który został wystawiony na listę transferową i musi czekać, aż ktoś się skusi na jego wykup.

Niżej przedstawiamy komentarz CEO HR – Alexa „Magiciana” Slabukhina, co do sporych roszad w dywizji CS:GO:

„Ten sezon nie był łatwy dla każdego, kto wspiera i wierzy w HellRaisers bez względu na to, co się dzieje. Wszyscy nasi reprezentanci pokazali profesjonalizm oraz udowodnili swój talent, ale ostatecznie nie udało nam się zbudować formacji, z której kibice mogliby być dumni. Nowy sezon, to jednak nowe możliwości. Niedługo ogłosimy odświeżoną dywizję CS:GO i parę innych dobrych wiadomości!”